Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów, instruktorów, animatorów i liderów sportu dzieci i młodzieży.

Drukuj
Opublikowano: 17 czerwca 2015
Wpisany przez: Robert Gwóźdź

W dniu 20 czerwca 2015 r. w Instytucie Sportu w Warszawie odbędzie się jednodniowe szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego pracujących w szkołach podstawowych i gimnazjalnych, trenerów i instruktorów prowadzących w szkołach zajęcia pozalekcyjne dla dzieci oraz animatorów i liderów sportu dzieci i młodzieży.

 Zakres planowanych zajęć obejmuje szeroką problematykę działań mających wpływ na rozwój fizyczny i osobowościowy młodego człowieka, jego zdrowie i aktywność fizyczną. Głównym zadaniem szkolenia jest wyrównanie wiedzy wśród osób prowadzących zajęcia sportowe w szkole i poza nią, jak i wzmocnienie kompetencji z obszaru pozyskiwania środków na realizację projektów sportowych. Organizator pokrywa koszty szkolenia, zapewnia wykwalifikowaną kadrę, materiały szkoleniowe i wyżywienie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12 czerwca br. (formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty.

Szczegóły na: www.akademiatrenerska.pl.

Załączniki:

1.Program szkolenia
2.Druk zgłoszeniowy

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014