Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Wojewódzki Dzień Wiedzy o Zdrowiu 21 marca 2014 r.

Drukuj
Opublikowano: 20 marca 2014
Wpisany przez: Marek Wąsowski

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół i placówek województwa opolskiego.

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim Dniu Wiedzy o Zdrowiu 21 marca 2014 r., realizowanym w ramach programu „Rok Szkoły w Ruchu”.

Zachęcamy wszystkie szkoły i placówki do udziału w tej akcji w ramach promocji zdrowego stylu życia. Forma i zakres podjętych działań zależą tylko i wyłącznie od Państwa inwencji. Jednocześnie mamy nadzieję, że proponowane działania na stałe wpiszą się w szkolną codzienność.

Wszystkie szkoły i placówki, które zorganizują Wojewódzki Dzień Wiedzy o Zdrowiu prosimy o wypełnienie formularza sprawozdawczego on-line, który znajduje się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1OZoqoNEW4pLI00ygI-1Bz6yf1X_q6T-k0UJTn1V8g-4/viewform do dnia 28-03-2014 r.

Szkoły i placówki, które dokumentują działania, prosimy o przesłanie 2 zdjęć ( w rozdzielczości max. 1024x768 pikseli) , koniecznie z nazwą szkoły i miejscowości, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

11 kwietnia 2014 r. zapraszamy wszystkie szkoły i placówki do organizacji Wojewódzkiego Dnia Przeciw Siedzącemu Trybowi Życia.

Dzień prawidłowej postawy ciała jest również jednym z elementów Programu przeciwdziałania wadom postawy ciała u dzieci i młodzieży w województwie opolskim.

W załączeniu plakat.

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014