Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Olimpijskie sukcesy opolskich techników

Drukuj
Opublikowano: 16 maja 2017
Wpisany przez: Teodozja Świderska

Obok publikowanych już w tej zakładce tegorocznych sukcesach na olimpiadach opolskich licealistów równie spektakularne olimpijskie osiągnięcia należą uczniów opolskich techników. Oto ich niewątpliwe przykłady:

  • Natalia Chomentowska z Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu została finalistką Olimpiady Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.
  • Kamil Kowalczyk – z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu został zwycięzcą Olimpiady Solidarności. Opolski Ekonomik może pochwalić się dwoma finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W rankingu szkół w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo- Menadżerskich - trzecie miejsce w kraju zajęli opolscy ekonomiści: Hanna Ferdynus, Patrycja Dominikowska, Natalia Nocon, Kamil Kowalczyk, Jan Korzeniec i Marek Noparlik.
  • Olimpijski sukces odnotowali: Michał Jaroszczuk (9. miejsce) i Bartłomiej Zieliński – uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu w finale XL Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektryczno – Elektronicznej.
  • W gronie zwycięzców XLI Okręgowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu. W bloku tematycznym gastronomia – znaleźli się reprezentanci kl. 4a w zawodzie technik żywienie
    i usług gastronomicznych: Natalia Czech - I miejsce; Krystian Supron - III miejsce.
    W bloku tematycznym technologia żywności - I miejsce zajął Marek Piechota – z kl. 4b

Gratulujemy ww. wymienionym i ich opiekunom!

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014