Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Dotyczy zapotrzebowania na podręcznik „Niko 2” do klasy II i uzupełnień w podręcznik „Niko 1” dla klasy I.

Drukuj
Opublikowano: 02 czerwca 2017
Wpisany przez: Sylwia Sinkowska

Uwaga dyrektorzy szkół podstawowych z nauczaniem języka mniejszości narodowej niemieckiej!!!


Szanowni Państwo,

zwracam się z prośbą o przesyłanie zapotrzebowania na podręczniki „Niko 2” dla klasy II drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wypełniając   tabelę załącznika 1. Zwracam uwagę, że zapotrzebowanie ma uwzględniać zarówno uczniów jak i nauczycieli języka mniejszości narodowej niemieckiej.

W przypadku podręcznika „Niko 1” dla klasy I możliwe jest zgłoszenie uzupełnienia wypełniając tabelę załącznika 2 i wysyłając na ten sam adres e-mailowy, ale jako odrębny dokument wraz z uzasadnieniem konieczności zwiększenia stanu liczebnego lub pozyskania w ogóle tego tytułu do biblioteki szkolnej.

Zapotrzebowanie sygnuje dyrektor szkoły, a podręczniki przeznaczone są do biblioteki szkolnej, tak aby mogły z niego korzystać kolejne roczniki uczniów. Wymienione wyżej podręczniki są nieodpłatne. Zapotrzebowania należy przesyłać drogą e-mailową do 9.06.2017r.
Opieczętowane oryginały proszę przesłać pocztą. W przypadku pytań proszę się zwracać do starszego wizytatora Andrzeja Popiołka tel. 77 4524533, kom. 726 433 533, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

TERMIN SKŁADANIA ZAPOTRZEBOWAŃ MIJA 9.06.2017r.

Załącznik nr 1 Zapotrzebowanie na podręcznik „Niko 2” dla klasy II szkoły podstawowej z nauczaniem języka mniejszości narodowej niemieckiej.

Załącznik nr 2 Uzupełnienie zapotrzebowanie na podręcznik „Niko 1” dla klasy I szkoły podstawowej z nauczaniem języka mniejszości narodowej niemieckiej.

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014