Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Ośrodek Rozwoju Edukacji placówka MEN zaprasza na letnie stypendia w Belgii

Drukuj
Opublikowano: 22 lutego 2017
Wpisany przez: Natalia Obrocka

Serdecznie zapraszamy romanistów do przesyłania zgłoszeń na letnie stypendia na Uniwersytecie w Louvain-la-Neuve w Belgii.

Szkolenie przeznaczone jest dla romanistów lub osób dopiero rozpoczynających pracę w charakterze nauczyciela języka francuskiego (znajomość języka francuskiego na minimalnym poziomie B2, według ESOKJ). Celem szkolenia w Belgii jest doskonalenie znajomości języka francuskiego oraz dydaktyki nauczania FLE.

Nabór prowadzony jest przez Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych Ośrodka Rozwoju Edukacji. Kandydaci proszeni są o dokładne wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego w języku francuskim i przesłanie go jak najszybciej w formie skanu na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a następnie o przesłanie pocztą oryginału dokumentu na adres:

Anna Susek

Zespół Kompetencji Językowych i Wiedzy o Kulturze

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Aleje Ujazdowskie 28,00-478 Warszawa

 

https://www.ore.edu.pl/wydzialy/wydzia%C5%82-rozwoju-kompetencji-kluczowych/7387-letnie-stypendia-dla-nauczycieli-na-uniwersytecie-katolickim-w-louvain-la-neuve

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014