Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Opolski Kurator Oświaty uczestnikiem Nocnej Dychy w Brzegu

Drukuj
Opublikowano: 18 kwietnia 2016
Wpisany przez: Teodozja Świderska

IMG 20160416 215623Opolski Kurator Oświaty - Michał Siek, własnym przykładem promuje zdrowy styl życia. W poprzednich latach sam organizował Biegi Niepodległości w Brzegu, tym razem uczestniczył 16 kwietnia, jako jeden z 850 zawodników w organizowanej przez Klub Lekkoatletyczny Kotwica Brzeg imprezie sportowej pn. Nocna Dycha w Brzegu. 10-kilometrową trasę po mieście najszybciej pokonał Adam Nowicki z Gostynia. Jako jedyny złamał barierę 30 minut. Wśród pań najlepsza była Białorusinka Anastazja Daszkiewicz z Achillesa Leszno.  Wśród uczestników nie zabrakło Michała Stadniczuka, weterana biegowych tras (rocznik 1930) z Mikowic w gminie Namysłów.

Dla najlepszych organizatorzy przygotowali cenne nagrody, ale tak naprawdę dla zdecydowanej większości zawodników, w tym Michała Sieka, start był okazją do sprawdzenia się, satysfakcji z udziału oraz zweryfikowania swych możliwości w tak nietypowej porze (bieg rozpoczął się o godz. 20.00).

Gratulujemy Opolskiemu Kuratorowi Oświaty bezproblemowego zaliczenia Nocnej Dychy w Brzegu nie pytając o wynik, bo czy to ważne.

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014