Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Życzenia Opolskiego Kuratora Oświaty na nowy rok szkolny

Drukuj
Opublikowano: 05 września 2016
Wpisany przez: Teodozja Świderska

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy i Nauczyciele
Rodzice i Uczniowie
Pracownicy Oświaty
Przedstawiciele Organów Prowadzących

Po wakacyjnej przerwie inaugurujemy nowy rok szkolny 2016/2017. W tym szczególnym dniu myślami i sercem jestem ze wszystkimi uczniami, szczególnie zaś z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją szkolną przygodę. Wierzę, że pierwszoklasiści wszystkich typów szkół spotkają się z życzliwością i wszechstronną pomocą nauczycieli, wychowawców, a także całej społeczności szkolnej. Życzę wszystkim Uczniom radości z odkrywania świata wiedzy, realizowania własnych zainteresowań, pasji oraz satysfakcji z postępów i osiągnięć.

Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom i Rodzicom życzę, by także ten rok szkolny pozwolił Państwu dbać o prawidłowy i wszechstronny rozwój podopiecznych. Słowa uznania i podziękowania kieruję też do wszystkich pracowników oświaty, dzięki którym możliwe jest sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli.

Uczniom, Rodzicom, Pedagogom i wszystkim osobom w jakikolwiek sposób związanym z edukacją życzę urzeczywistnienia marzeń o dobrej polskiej szkole oraz wszelkiej pomyślności w realizacji zakładanych celów.

                                                                                                          Michał Siek

Opolski Kurator Oświaty

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014