Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Monitoring programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”

Drukuj
Opublikowano: 26 lutego 2013
Wpisany przez: Beata Śmietanka

Szanowni Państwo
Starostowie, Prezydenci,
Burmistrzowie i Wójtowie
województwa opolskiego

Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzi monitoring programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”.

Celem tych działań jest zwiększenie efektywności programu, a także zmobilizowanie dyrektorów szkół i placówek do nawiązywania bezpośredniej współpracy z ośrodkami pomocy społecznej oraz wypracowanie metod skutecznej komunikacji z podmiotami biorącymi udział w programie, jak również z rodzicami uczniów.

Czytaj więcej...

Podsumowanie z realizacji programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” z drugiej połowy roku szkolnego 2011/2012

Drukuj
Opublikowano: 14 sierpnia 2012
Wpisany przez: Piotr Dedyk

 

Szanowni Państwo
Starostowie, Prezydenci,
Burmistrzowie i Wójtowie
województwa opolskiego

Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzi monitoring programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”. Celem tych działań jest zwiększenie efektywności programu, a także zmobilizowanie dyrektorów szkół i placówek do nawiązania bezpośredniej współpracy z ośrodkami pomocy społecznej oraz wypracowanie metod skutecznej komunikacji z podmiotami biorącymi udział w programie, jak również z rodzicami uczniów.

W związku z powyższym proszę o przygotowanie sprawozdania z realizacji programu za okres od stycznia do czerwca 2012 r. i przesłanie w terminie do 6 sierpnia 2012 w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i papierowej do siedziby Kuratorium Oświaty, ul. Piastowska 14, 45-082 Opole.

Tabele do wypełnienia znajdują się na: http://www.men.gov.pl

 

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014