Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Konferencja „Piękne życie, bezpieczne życie”

Drukuj
Opublikowano: 09 maja 2013
Wpisany przez: Piotr Worobiec

Szanowni  Państwo
Dyrektorzy Szkół Podstawowych, Szkół Gimnazjalnych
i Szkół Ponadgimnazjalnych  
województwa opolskiego;
    
    
Uprzejmie informuję, że Kuratorium Oświaty w Opolu w ramach „Roku Bezpiecznej Szkoły” organizuje konferencję pod nazwą „Piękne życie, bezpieczne życie”. Odbędzie się ona 27 maja 2013 r. w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Opolu, przy ul. Powstańców Śl.19 w godz. 10.00 – 13.00.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu:

• pedagogów szkolnych,
• szkolnych rzeczników praw ucznia,
• opiekunów samorządów uczniowskich,

oraz uprzejmie proszę o rozpropagowanie idei konferencji wśród innych nauczycieli – wychowawców państwa szkół/placówek w związku z realizacją w roku szkolnym 2012/2013 priorytetu MEN „Rok Bezpiecznej Szkoły” (program konferencji w załączeniu).

Jesteśmy przekonani, że poruszona podczas konferencji tematyka będzie okazją do wymiany doświadczeń i informacji dotyczących działań zmierzających do możliwie najlepszego przygotowania środowiska oświatowego w zakresie bezpiecznego funkcjonowania ucznia w szkole. Wobec powyższego szczególnie zależy nam na obecności nauczycieli - pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem dzieci i młodzieży wobec zagrożeń cywilizacyjnych.

Jednocześnie prosimy Państwa o przesyłanie zgłoszeń na konferencję do dnia 21 maja 2013 r. w Kuratorium Oświaty w Opolu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Telefon kontaktowy: 077 – 4524575.

 


Rafał Rippel        
Opolski Wicekurator Oświaty

 

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014