Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Wojewódzki dzień lekkiego tornistra - 24 stycznia 2014 r.

Drukuj
Opublikowano: 22 stycznia 2014
Wpisany przez: Marek Wąsowski

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół i placówek województwa opolskiego,

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim dniu lekkiego tornistra 24 stycznia 2014 r., realizowanym w ramach programu „Rok Szkoły w Ruchu".

Zachęcamy wszystkie szkoły i placówki do udziału w tej akcji w ramach profilaktyki wad postawy. Forma i zakres podjętych działań zależą tylko i wyłącznie od Państwa inwencji. Jednocześnie mamy nadzieję, że proponowane działania na stałe wpiszą się w szkolną codzienność.

Wszystkie szkoły i placówki, które zorganizują dzień lekkiego tornistra prosimy o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. formularza zawierającego krótką informację z realizacji działań (nazwa szkoły/placówki, miejscowość, gmina, powiat, forma działań oraz liczba uczestników) wraz z 2 zdjęciami z realizowanych form do dnia 30-01-2014 r.

Tornistry szkolne - zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego

Dzień lekkiego tornistra jest również jednym z elementów Programu przeciwdziałania wadom postawy ciała u dzieci i młodzieży w województwie opolskim.

Plakat
Formularz sprawozdania

patronat medialny

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014