Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Wojewódzki Dzień Aktywności Rodzinnej 9 maja 2014r.

Drukuj
Opublikowano: 30 maja 2014
Wpisany przez: Marek Wąsowski

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół i placówek województwa opolskiego.

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim Dniu Aktywności Rodzinnej realizowanym w ramach programu „Rok Szkoły w Ruchu".

Zachęcamy wszystkie szkoły i placówki do udziału w tej akcji w ramach promocji zdrowego stylu życia. Forma i zakres podjętych działań zależą tylko i wyłącznie od Państwa inwencji. Jednocześnie mamy nadzieję, że proponowane działania na stałe wpiszą się w szkolną codzienność.

Wszystkie szkoły i placówki, które zorganizują Wojewódzki Dzień Aktywności Rodzinnej prosimy o wypełnienie formularza sprawozdawczego on-line, który znajduje się pod tym adresem

Szkoły i placówki, które dokumentują działania, prosimy o przesłanie 2 zdjęć (w rozdzielczości max. 1024x768 pikseli) , koniecznie z nazwą szkoły i miejscowości, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Plakat do pobrania

Dzień prawidłowej postawy ciała jest również jednym z elementów Programu przeciwdziałania wadom postawy ciała u dzieci i młodzieży w województwie opolskim.

patronat medialny

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014