Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Europejski Tydzień Sportu

Drukuj
Opublikowano: 14 lipca 2016
Wpisany przez: Janusz Iwaniak

Szanowni Państwo.

logoWe wszystkich państwach Unii Europejskiej w terminie 10 – 17 września 2016 r. obchodzony będzie Europejski Tydzień Sportu. Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej, która została rozpoczęta w 2015 r., a prowadzona jest pod hasłem #BeActive.

To ogólnoeuropejskie wydarzenie jest dedykowane wszystkim obywatelom, bez jakichkolwiek barier. Koordynatorem tegorocznej edycji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki. Organizatorzy pierwszych 100 wydarzeń zgłoszonych do MSiT – po wypełnieniu odpowiedniego formularza – otrzymają zestawy materiałów promocyjnych. Planowany jest także konkurs z nagrodami.

W lipcu odbędzie się inauguracja strony internetowej poświęconej Europejskiemu Tygodniowi Sportu, gdzie zamieszczone zostaną wszystkie niezbędne informacje.

W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Spraw Międzynarodowych Biura Ministra w Ministerstwie Sportu i Turystyki lub wysyłać zapytania na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Europejski Tydzień Sportu – najważniejsze fakty w pigułce

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014