Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Monitoring programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”

Drukuj
Opublikowano: 26 lutego 2013
Wpisany przez: Beata Śmietanka

Szanowni Państwo
Starostowie, Prezydenci,
Burmistrzowie i Wójtowie
województwa opolskiego

Uprzejmie informuję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzi monitoring programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”.

Celem tych działań jest zwiększenie efektywności programu, a także zmobilizowanie dyrektorów szkół i placówek do nawiązywania bezpośredniej współpracy z ośrodkami pomocy społecznej oraz wypracowanie metod skutecznej komunikacji z podmiotami biorącymi udział w programie, jak również z rodzicami uczniów.

Tabele wraz z instrukcją dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej www.men.gov.pl w zakładce Finanse na edukację – Pomoc materialna.

Ponadto, w nawiązaniu do pisma WWSE.535.3.2012 z dnia 31.10.2012 r. (w związku ze zwiększonym od 1 października 2012 r. kryterium dochodowym uprawniającym do korzystania z bezpłatnych posiłków) prosimy również o wypełnienie dołączonej tabeli.

Proszę o przygotowanie sprawozdania z realizacji programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” za okres od lipca do grudnia 2012 r. oraz pozostałych informacji i przesłanie w terminie do 13 marca 2013r. w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i papierowej do siedziby Kuratorium Oświaty, ul. Piastowska 14, 45-082 Opole.

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014