Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Stypendia Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016.

Drukuj
Opublikowano: 24 października 2016
Wpisany przez: Joanna Wnuk

IMG-20161015-WA000814 października, w dniu Święta Edukacji Narodowej, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów delegacje uczniów z całej Polski odebrały stypendia oraz pamiątkowe dyplomy z rąk Pani Beaty Szydło – Prezesa Rady Ministrów i Pani Anny Zalewskiej - Minister Edukacji Narodowej.

Województwo opolskie reprezentowało 5 uczniów: Anna Herud z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu, Patrycja Kierat z I Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Zespole Szkół w Oleśnie, Sarah Czaja z Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Rolniczych w Prudniku, Sven Solisch z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opolu oraz Kordian Sobaszek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014