Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Podsumowanie działań szkół uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne

Drukuj
Opublikowano: 05 czerwca 2017
Wpisany przez: Janusz Iwaniak

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i Nauczyciele realizujący projekt „Pilotażowe wdrożenie programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne oraz programy autorskie w szkołach”.

Ministerstwo Edukacji Narodowej  planuje zorganizowanie uroczystego podsumowania pierwszego etapu projektu we wrześniu  2017 r.

Na uroczystość zostanie zaproszona i wyróżniona jako reprezentant jedna szkoła z każdego województwa.

Czytaj więcej...

Seminarium szkoleniowe nt. Przyjazne oblicze programowania - czyli jak łatwo i ciekawie realizować podstawę programową – Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku

Drukuj
Opublikowano: 04 kwietnia 2017
Wpisany przez: Janusz Iwaniak

14 marca 2017 r. w auli Publicznego Gimnazjum nr 3 w Kluczborku odbyło się seminarium szkoleniowe nt.  Przyjazne oblicze programowania - czyli jak łatwo i ciekawie realizować podstawę programową, którego celem było wzbogacenie warsztatu pracy nauczycieli o nowe metody i formy pracy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w projekcie „Cyfrowobezpieczni.pl– Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”

Drukuj
Opublikowano: 23 marca 2017
Wpisany przez: Janusz Iwaniak

Szanowni Państwo Od grudnia 2015 r. Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” (www.mwi.pl) realizuje – na zlecenie i we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej – ogólnopolski projekt CYFROWOBEZPIECZNI.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa www.cyfrowobezpieczni.pl.

Czytaj więcej...

„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”

Drukuj
Opublikowano: 23 marca 2017
Wpisany przez: Janusz Iwaniak

Szanowni Państwo Fundacja Nowoczesna Polska zaprasza szkoły do udziału w projekcie „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” i w pierwszej edycji Konkursu Cybernautów.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr.

Drukuj
Opublikowano: 21 października 2016
Wpisany przez: Janusz Iwaniak

Szanowni Państwo,

Firma Learnetic, jako współorganizator i współrealizator wraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu,  Międzynarodowego Konkursu Informatycznego  Bóbr z ogromną  przyjemnością informuje,  że Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr uzyskał honorowy Patronat Ministerstwa Cyfryzacji.

Czytaj więcej...

Kampania „Programowanie z eTwinning” i bezpłatne kursy programowania na różnych poziomach.

Drukuj
Opublikowano: 21 października 2016
Wpisany przez: Janusz Iwaniak

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji prowadzi Kampanię „Programowanie z eTwinning”. W ramach kampanii FRSE zaprasza na regionalne seminaria szkoleniowo-kontaktowe oraz bezpłatne kursy programowania na różnych poziomach, z wykorzystaniem atrakcyjnych, bezpłatnych i zróżnicowanych aplikacji oraz platform. Szczegóły znajdują się tutaj

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014