Strona, którą oglądasz jest stroną archiwalną.

Od dnia 21 sierpnia zapraszamy na nową stronę Kuratorium Oświaty w Opolu

www.kuratorium.opole.pl

Wojewódzki Dzień Przeciw Siedzącemu Trybowi Życia - 11 kwietnia 2014 r.

Drukuj
Opublikowano: 07 kwietnia 2014
Wpisany przez: Marek Wąsowski

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy szkół i placówek województwa opolskiego,

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim Dniu Przeciw Siedzącemu Trybowi Życia 11 kwietnia 2014 r. realizowanym w ramach programu „Rok Szkoły w Ruchu".

Zachęcamy wszystkie szkoły i placówki do udziału w tej akcji w ramach promocji zdrowego stylu życia. Forma i zakres podjętych działań zależą tylko i wyłącznie od Państwa inwencji. Jednocześnie mamy nadzieję, że proponowane działania na stałe wpiszą się w szkolną codzienność.

Wszystkie szkoły i placówki, które zorganizują Wojewódzki Dzień Przeciw Siedzącemu Trybowi Życia prosimy o wypełnienie formularza sprawozdawczego on-line,  do dnia 18-04-2014 r.

Szkoły i placówki, które dokumentują działania, prosimy o przesłanie 2 zdjęć (w rozdzielczości max. 1024x768 pikseli) , koniecznie z nazwą szkoły i miejscowości, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Plakat do pobrania: [pdf] [jpg]

patronat medialny

9 maja 2014 r. zapraszamy wszystkie szkoły i placówki do organizacji Wojewódzkiego Dnia Aktywności Rodzinnej.

Dzień prawidłowej postawy ciała jest również jednym z elementów Programu przeciwdziałania wadom postawy ciała u dzieci i młodzieży w województwie opolskim.

Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014